Rooms Katholieke Kerk

Actueel

KERSTVIERINGEN

KERSTVIERINGEN 24 DECEMBER KERSTAVOND 15.30 uur Roncalli 18.00 uur Maasniel – Gezinsmis 20.00 uur Tomaskerk 20.00 uur Asenray 21.00 uur Heilig Hartkerk 25 DECEMBER EERSTE KERSTDAG 10.00 uur Tomaskerk 11.30 uur Heilig Hartkerk 11.30 uur Maasniel 26 DECEMBER TWEEDE KERSTDAG 11.30 uur Heilig...

Lees Verder

Adventsboodschap van onze bisschop mgr. Wiertz

Adventsboodschap 2016 Ter voorlezing en/of publicaties in de Limburgse parochies in het weekeinde van 3 en 4 december 2016. Broeders en zusters, Wij bereiden ons voor op Kerstmis. Centraal in de viering van dit feest staat natuurlijk het verhaal van Jezus’ geboorte. Hierin ontdekken we steeds...

Lees Verder

Fietsbedevaart as zaterdag naar de Kapel Onze Lieve Vrouw van Ruste Heppeneert–Maaseik

  Fietsbedevaart Naar de Kapel Onze Lieve Vrouw van Ruste Heppeneert – Maaseik Zaterdag 10 september 2016 In de parochiekerk van Heppeneert bij Maaseik, wordt de heilige Maagd Maria vereerd onder de titel van Onze-Lieve-Vrouw van Rust. Een zeer oud beeldje toont er de Heilige Maagd in...

Lees Verder

Eerste Heilige Communie in 2017

AANMELDINGSBRIEF EERSTE HEILIGE COMMUNIE 2017 Aan de ouders van de kinderen van groep 4 of hoger die de Eerste Heilige Communie willen ontvangen in onze parochie. Beste ouders, u mag uw kinderen dit jaar inschrijven om hun Eerste Heilige Communie volgend jaar in onze Federatie van parochies...

Lees Verder

Homilie van de Paus in Krakau bij de afsluiting van de WJD 2016

Dierbare jongeren, U bent naar Krakau gekomen om Jezus te ontmoeten. En het Evangelie van deze dag spreekt ons juist over de ontmoeting tussen Jezus en een man, Zacheüs, in Jericho (Lc. 19,1-10). Daar beperkt Jezus zich niet tot prediken, of iedereen te begroeten, maar de evangelist zegt dat...

Lees Verder

Overledensbericht van onze dierbare Els Haffmans

Onze dierbare Els Haffmans is vanavond, dinsdag 12 juli, in het bijzijn van familie, vrienden en broeders en zusters van onze parochiegemeenschap, tijdens het toedienen van de laatste sacramenten rustig ingeslapen en teruggegaan naar God onze Vader. Wij zijn heel erg dankbaar voor haar leven en...

Lees Verder

Zending van de Missionarissen van Barmhartigheid

Zending van de Missionarissen van Barmhartigheid ”Jezus roept ons op om gebed, naastenliefde en boete coherent en authentiek te beleven en zo hypocrisie te overstijgen”, zegt paus Franciscus die “drie remedies” aanwijst voor de Vasten. Op deze Aswoensdag, aanvang van de Vasten, droeg paus...

Lees Verder

Opening van het Heilig Jaar van de Barmhartigheid

Voor het bisdom Roermond wordt op zondag 13 december het Heilig Jaar van de Barmhartigheid geopend in Roermond. Dit gebeurt met een processie en speciale vesperviering. Alle belangstellenden zijn van harte welkom om aan deze plechtige viering deel te nemen.  Om 15.00 uur wordt op de door Rome...

Lees Verder

Aanmeldingsbrief voor de Eerste Heilige Communie 2016

AANMELDINGSBRIEF EERSTE HEILIGE COMMUNIE 2016 Aan de ouders van de kinderen van groep 4 of hoger die de Eerste Heilige Communie willen ontvangen in onze parochie. Beste ouders, ik schrijf u deze brief om u de mogelijkheid te geven uw kinderen in te schrijven om hun Eerste Heilige Communie volgend...

Lees Verder

Catecheseavonden voor jongeren en volwassenen

  Vanaf donderdag 21 mei bieden we weer een aantal avonden catechese voor jongeren en volwassenen die zich willen verdiepen in het katholiek geloof of die juist kennis willen maken met ons geloof. Op deze avonden is daarom iedereen van harte welkom. Wilt u eerst meer informatie over de...

Lees Verder